Anespa czyli Domowe Spa

Anespa - SPA w Twoim domu

Twój domowy system spa

Urządzenie ANESPA usuwa chlor z wody prysznicowej i kąpielowej. To system podwójnego filtra zawierający składniki, które mają działanie relaksujące podobne do efektu gorącego źródła. Woda zostaje rozbita na maleńkie cząstki, dzięki czemu Twoje ciało lepiej przyjmuje zdrową i czystą wodę ANESPA.

 

 

 

Zasada działania urządzenia ANESPA

1. Filtr oczyszczający wodę

Budowa Anespy

Najpierw z wody zostają wyfiltrowane szkodliwe składniki takie jak chlor, trihalometany, fenole, osady, zapachy, noty smakowe oraz odpady organiczne.

Urządzenia do produkcji wody Enagic osiągają ten efekt poprzez zastosowanie wielostopniowych aktywnych filtrów węglowych, które zawierają antybakteryjny, aktywny węgiel drzewny orazsiarczan wapnia.

2. Magnes neodymowy

Ten wysokowartościowy magnes potrafi rozbić molekuły wody na drobne cząsteczki, aktywując w ten sposób wodę i wprawiając ją w ruch. Jednocześnie ułatwia to przyjmowanie przez wodę minerałów.

3. Filtr ceramiczny

Wkład filtra posiada ceramiczną warstwę. Jest ona trzykrotnie grubsza niż te w innych podobnych produktach dostępnych na rynku. Ceramicznymi granulkami z gorącego źródła Futamata oraz z Chikutan łatwo napełnić wkład filtra.

4. Relaksująca siła wody

System ANESPA produkuje nieprzerwany strumień wody (15 litrów na minutę). Główka prysznica z funkcją masażu wzmacnia efekt relaksacyjny.

Jak działa Anespa