Jak używać SLIM FOOD?

Jak używać Slim Food?

Osobom zadowolonym ze swojej sylwetki, nakierowanym na wysoką jakość żywienia i życia rekomendujemy stosowanie SLIM FOOD jako zdrową przekąskę między posiłkami. Możesz też zastąpić jeden lub dwa z nich - zależy to od Twoich indywidualnych preferencji.

Jeśli jednak szukasz rozwiązania dla problemów z wagą - czytaj uważnie dalej.

Potrzebujesz 6 bądź 8 batoników SLIM FOOD dziennie przez 6 dni w tygodniu, w odstępie co 1 - 1,5 godziny.

Dzienną dawkę batoników łączysz z jednym bądź dwoma posiłkami i koktajlami owocowo-warzywnymi - wybierz właściwą drogę według poniższego schematu. Pamiętaj, żeby zacząć jeść max. 1 godz. po przebudzeniu. Ostatni posiłek (kolację lub batonik) zjedz 2-3 godziny przed snem. Jedz w równych od-stępach, co 60 -75 min. i nie sięgaj po kilka batoników naraz - naucz swój organizm regularności.

Gdyby okazało się, że zalecana ilość batoników to dla Ciebie zbyt wiele- dziel je na pół, ale nie zaniedbuj regularności.

Bardzo ważne jest, aby każdy batonik popijać jedną szklanką wody i w ciągu dnia pić min. 2 litry czystej

niegazowanej wody. Organizm jak wielbłąd – mając niedobory wody, zaczyna ją magazynować, co kończy się opuchniętymi nogami i uczuciem ciężkości. Monotonię wody możesz śmiało przełamać plaster¬kiem cytryny, miętą czy łyżeczką miodu.

Kolejna istotna kwestia - w trakcie diety powinieneś ograniczyć kawę i herbatę do jednej filiżanki dzien-nie, a każdej kolejnej musi towarzyszyć dodatkowa szklanka wody. Co do alkoholu - zrezygnuj z piwa na rzecz kieliszka czerwonego bądź białego wina, najlepiej w dniu dyspensy od SLIM FOOD. Wszystko, aby nasz misterny plan odkwaszania organizmu przyniósł rezultaty.

7 dnia odpoczywasz od kuracji SLIM FOOD, o czym poniżej.

Dobierz odpowiednie ilości batoników SLIM FOOD i posiłków kierując się poniższym schematem.

schemat doboru ilości batoników i posiłków

 

 

REGULAMIN i inne

 
 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.