Już w sprzedaży! Revital Men Face Cream Gel - wszystko, czego mężczyzna potrzebuje do pielęgnacji skóry twarzy

Larens Revital men

Zdecydowana większość mężczyzn, jeśli nawet jest świadoma konieczności używania kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, traktuje tę sprawę ulgowo. Obawiają się, że będzie to wymagało od nich mnóstwa czasu, zaangażowania, niektórzy używanie kremów uważają za mało męskie, inni unikają ich, ponieważ nie znoszą uczucia tłustej czy lepkiej warstwy, jaką preparaty zostawia na cerze.

Nowy Revital Men Face Cream Gel to produkt, który powstał w odpowiedzi na wszystkie potrzeby skóry męskiej i spełnia wymagania kompaktowego i idealnego kosmetyku do jej pielęgnacji.

Revital Men dzięki swojemu bogatemu składowi kompleksowo zadba o codzienną pielęgnację męskiej cery. Dogłębnie i długotrwale nawilży, zapobiegając uczuciu nieprzyjemnego ściągnięcia i szorstkości. Zregeneruje, pobudzi procesy odnowy biologicznej skóry, dzięki czemu skóra stanie się jędrna, odporna na działanie czynników zewnętrznych, zyska jednolity koloryt, a zmarszczki ulegną wygładzeniu. Unikatowe składniki nowego Revital Men wesprą również funkcje bariery ochronnej skóry, ukoją podrażnienia i zniwelują zaczerwienienia naskórka wywołane goleniem. Co istotne, zapewnią również działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Lekka kremowo-żelowa konsystencja preparatu w pełni wpisuje się w męskie gusta - wchłania się szybko, nie pozostawiając niechcianej warstwy na powierzchni skóry.

Więcej informacji na temat działania i składników aktywnych kremu znajdziecie tutaj: Revital Men Face Cream Gel

Preparat zyskał nie tylko ulepszoną formułę, ale i świeży, nowoczesny wygląd opakowania.