Kosmeceutyki Larens

sprawdź aktualną ofertę

Jakie środki utrwalające stosowane są w kosmetykach Larens?

Kosmetyki Larens to jedne z najbardziej przyjaznych dla użytkownika kosmeceutyków dostępnych na rynku. Działanie zawartych w nich substancji aktywnych można określić mianem REWOLUCJI BEZ SKALPELA! Ochronę mikrobiologiczną kosmetyków zapewniają substancje mające w przeważającej większości pochodzenie naturalne. Wszystkie stosowane substancje są bezpieczne, co potwierdza między innymi agencja badawcza Schülke & Mayr. Stężenia substancji chroniących mikrobiologicznie preparaty stosowane są w najmniejszych możliwych dawkach. Obecne 100-procentowo naturalne składniki zawarte są we wszystkich żelach z serii Peptidum. Pozostałe kosmeceutyki mieszczą śladowe ilości syntetycznych substancji, chroniących dany preparat pod względem mikrobiologicznym.

Czy w kosmetykach Larens stosuje się naturalne, czy syntetyczne substancje zapachowe?

Z uwagi na swoją wysoką hipoalergiczność kosmetyki Larens zawierają niewielką ilość syntetycznych substancji zapachowych. Badania naukowe wykazują bowiem, że właśnie naturalne substancje zapachowe w postaci olejków eterycznych i ekstraktów z roślin to bardzo silne alergeny. Dzięki zastosowaniu minimalnych ilości substancji zapachowych produkty Larens są całkowicie bezpieczne dla alergików oraz skóry wrażliwej i problematycznej.

W jaki sposób stosować preparaty peptydowe w objawach dermatologicznych, np. u dzieci z bielactwem plamistym?

Preparaty peptydowe mają szerokie działanie. Jako kosmeceutyki, wspomagają procesy leczenia różnych dolegliwości, w tym objawów dermatologicznych. Doskonałym źródłem doświadczeń na temat działania preparatów peptydowych są Biznespartnerzy działający w ramach struktury, którzy z przyjemnością dzielą się wiedzą na temat oddziaływania peptydów w przypadku różnorodnych objawów. Stosowanie preparatów peptydowych przy silnych problemach dermatologicznych należy skonsultować także z lekarzem dermatologiem.

Czy peptydy wnikają w głąb skóry?

Skóra stanowi naturalną barierę ciała, chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Skóra ma właściwości półprzepuszczalne, co oznacza, że nie wszystkie duże cząsteczki są w stanie się przez nią przedostać. Jeżeliby tak było, narażalibyśmy swoje zdrowie, ponieważ do organizmu z łatwością wnikałyby bakterie, wirusy oraz inne niepożądane substancje.

Biopeptide Complex to unikalna formuła, której działanie pobudza skórę do regeneracji. Zawarte w kosmeceutykach kolagen, peptydy i aminokwasy stymulują głębsze warstwy skóry poprzez tzw. białka sygnałowe. Bioaktywne cząsteczki zawarte w Biopeptide Complex odżywiają skórę oraz stymulują jej naturalne procesy regeneracyjne bez naruszania naturalnej bariery ochronnej organizmu.

Czy w preparatach Larens stosowane są filtry UV?

Promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla skóry. Długotrwała ekspozycja na promieniowanie słoneczne może prowadzić do poparzeń, a w konsekwencji do różnorodnych chorób skórnych. Unikalne właściwości regeneracyjne kosmeceutyków Larens wynikają między innymi z dużej zawartości białek HSP – Hit Shock Proteins, które w naturalny sposób chronią skórę przed oparzeniami, przyspieszając jej regenerację. Dzięki temu kosmeceutyki Larens stanowią naturalną (a nie chemiczną, jak w przypadku filtrów UV) barię ochronną, przez co skóra lepiej radzi sobie z szkodliwym promieniowaniem czy urazami cieplnymi. Kosmeceutyki Larens tworzą barierę fizjologiczną, nie dopuszczając do uszkodzeń skóry. WellU posiada badania naukowe potwierdzające opisany powyżej mechanizm ochronny. Badania te opublikowane zostaną w ciągu najbliższych miesięcy na stronie www.wellu.eu.

 

 

REGULAMIN i inne

 
 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.