NOWOŚĆ! - Twoje Włosy Będą Ci Wdzięczne

Larens Hair Repair Shampoo

Jeżeli zdarzyło Ci się wyjść spod prysznica z podrażnieniem oczu lub skóry, być może powinieneś przestawić się na kosmetyki (szampon, żel, mydło w płynie) nie zawierające SLS i SLES?
Cóż to takiego? Pod tymi skrótami kryją się nazwy popularnych, tanich detergentów. SLS to Sodium Lauryl Sulfate zaś SLES to Sodium Laureth Sulfate. Środki te spotkasz w przeważającej liczbie dostępnych na rynku (nie tylko tych najtańszych!) kosmetyków do mycia. Warto wiedzieć, iż są one wykorzystywane również w przemyśle do odtłuszczania i mycia urządzeń oraz pomieszczeń. Znajdziemy je również w szamponach do mycia… aut.
Podejrzewa się, iż mogą one wywoływać przesuszenie skóry, świąd, wypryski, podrażnienia skóry i zaburzenia wydzielania potu. Największym ich „grzechem” jest niszczenie ochronnej warstwy lipidowej skóry.
SLS-y i SLES-y mają swoich obrońców którzy twierdzą, że ze względu na niskie stężenia oraz krótki kontakt ze skórą nie są one niebezpieczne dla skóry. Mimo to coraz więcej osób szuka kosmetyków bez tych substancji.
Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Laboratoria WellU opracowały formułę szamponu do włosów Larens Hair Repair Shampoo. Jest to kosmeceutyk wolny od SLS, SLES, parabenów i soli. Ponadto, jest to pierwszy na rynku szampon oparty o dobrą wodę Nutrivi (nano i heksagonalną) oraz kompleks bioaktywnych peptydów rybich który powstał w oparciu o opatentowaną metodę Profesora Frydrychowskiego

Tu znajdziesz więcej informacji.

 

REGULAMIN i inne

 
 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.