Nutrivi

Nutraceutyki Nutrivi

Jakiego pochodzenia są substancje stosowane w suplementach oferowanych przez WellU?

Aktywne składniki zawarte w suplementach diety marki NUTRIVI to tylko i wyłącznie naturalne ekstrakty z roślin o starannie dobranych właściwościach. Pozostałe składniki nie są aktywne biologicznie. Kapsułka, w której zamknięte są suplementy, jest wyprodukowana z żelatyny rybiej. Rolę substancji przeciwzbrylającej pełni stearynian magnezu – substancja obojętna biologicznie. Nie istnieją żadne badania naukowe świadczące o jej negatywnym wpływie na układ trawienny. Dwutlenek tytanu to mineralny (naturalny) pigment, wykorzystywany powszechnie w przemyśle spożywczym. Obecnie WellU pracuje nad kolejną generacją nutraceutyków, w których skład wejdą wyłącznie naturalne substancje – również wypełniające.

Czy kobiety w ciąży oraz podczas okresu karmienia mogą spożywać Peptide Power Drink?

Peptide Power Drink to unikalny produkt o szerokim działaniu. Zawarte w nim białka, peptydy i aminokwasy oraz pozostałe naturalne składniki mają pozytywny wpływ na organizm człowieka. Jednym z efektów działania Peptide Power Drink jest efekt pobudzenia, niezalecany kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Spożywanie tego produktu powinno być ściśle konsultowane z lekarzem prowadzącym ciążę.

Jakie jest pochodzenie sorbinianu potasu w Drinku Peptydowym?

Peptide Power Drink to unikalna kompozycja składająca się z szeregu bioaktywnych peptydów i aminokwasów wzbogaconych o organiczne soki z malin, aronii czy imbiru. Stosowany w Drinku Peptydowym sorbinian potasu jest pochodzenia naturalnego, tak jak wszystkie składniki drinka.

Osoby dializowane muszą kontrolować poziom różnych składników odżywczych. W jaki sposób mogą zakwalifikować Drink Peptydowy?

Szczegółowy skład Drinka Peptydowego widnieje na etykiecie. Znajdują się w nim cenne białka, peptydy i aminokwasy pozyskiwane ze skór ryb. To jedyny na rynku tego typu produkt, dostarczający aktywnie biologicznie cząsteczki. Należy traktować go jako środek spożywczy specjalnego przeznaczenia. W przypadku wątpliwości co do zastosowania drinka przy zmiennych stanach zdrowotnych należy skonsultować jego przyjmowanie z lekarzem prowadzącym.

Czy istnieje jakaś alternatywa dla Drinka Peptydowego? Z uwagi na jego intensywny smak, nie mogę go przyjmować.

Drink Peptydowy jest wysoce skoncentrowany, jego nowa generacja posiada aż pięciokrotnie wyższe stężenie białek, peptydów oraz aminokwasów niż poprzednia. Dlatego zaleca się rozcieńczanie drinka w płynie. Jeżeli mimo to jego smak nie jest przez Państwa akceptowany, polecamy stosować Revicol, który można używać alternatywnie. W najbliższym czasie na rynku pojawią się kapsułki peptydowe. Nowa forma podania unikalnych peptydów w znaczny sposób ułatwi przyjmowanie bioaktywnych peptydów, które do tej pory mogą Państwo spożywać w postaci Drinka Peptydowego i Revicolu.

 

 

REGULAMIN i inne

 
 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.