Peptide Drink Health & Beauty 4x300ml

nowy drink peptydowy

Nowe Drinki Peptydowe

Produkt archiwalny

Zdrowy wygląd ma swój początek w zdrowym organizmie. Ponieważ zdrowe ciało, to piękne ciało. Zadbaj o zdrowie i piękno swojego ciała, dając mu to, czego potrzebuje do życia i funkcjonowania.

Health & Beauty Peptide Drink to bezkonkurencyjne źródło aminokwasów i peptydów kolagenu rybiego, w 100% naturalnego, najlepiej przyswajalnego pochodzenia. Obecność synergicznie sprzężonych: witaminy C z aceroli i krzemu ze skrzypu polnego w wysokich stężeniach potęguje regeneracyjne, energetyzujące i antyoksydacyjne działanie aminokwasów. Kurkumina zaś to składnik, który stanowi przeciwnowotworowe oręże preparatu. To unikalna, kompletna kompozycja składników aktywnych, która mogłaby nosić miano suplementu idealnego.

Peptide Drink - Health & Beauty 4 szt.

KLUCZOWE SKŁADNIKI HEALTH & BEAUTY PEPTIDE DRINK I ICH DZIAŁANIE:

Peptydy kolagenu rybiego

Preparat zawiera szereg aminokwasów, peptydy kolagenu rybiego oraz peptydy dekoryny, lumikanu oraz histonów. Kompleks skoncentrowanych biopeptydów pozyskiwanych ze skór wyselekcjonowanych gatunków ryb to źródło wysoko przyswajalnych (nawet do 98%) aminokwasów niezbędnych do odbudowy białek w organizmie i skórze, takich jak np. kolagen i elastyna. Działają regenerująco, przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Spowalniają procesy starzenia, poprawiają odporność.

Krzem - ekstrakt ze skrzypu polnego

Krzem pozyskany ze skrzypu polnego odgrywa ważną rolę w tworzeniu się i funkcjonowaniu struktur kości, tkanki łącznej i chrząstek. Pierwiastek wpływa na stan włosów i paznokci. Wspomaga także leczenie stanów zapalnych skóry, trądziku pospolitego i różowatego oraz jako uczestnik syntezy kolagenu przyspiesza regenerację naskórka.

Naturalna witamina C - ekstrakt z aceroli

Ekstrakt z aceroli to jedno z najbogatszych źródeł naturalnej witaminy C, 

w towarzystwie synergicznie współdziałających bioflawonoidów. Biorąca udział w biosyntezie kolagenu witamina C ma niebagatelny wpływ na stan skóry: zwiększa jej gęstość, stymuluje ukrwienie, rozjaśnia przebarwienia, spowalnia procesy starzenia. Znacząco przyspiesza procesy gojenia się ran, pomaga w likwidowaniu trądziku u dorosłych.

Kurkumina

Kurkumina zawarta w kurkumie to obecnie jedna z najsilniejszych i najbardziej obiecujących naturalnych substancji antynowotworowych. Jej działanie antyoksydacyjne, detoksykacyjne, przeciwzapalne oraz lipofilne wpływa na leczenie stanów zapalnych przy chorobach nowotworowych, przyspiesza gojenie się ran, wrzodów.

Dawkowanie

Profilaktycznie: podawać 20-25 ml koncentratu dziennie bez rozcieńczania lub po zmieszaniu z wodą w stosunku 1:2/1:3 (w zależności od preferencji smakowych), w razie potrzeby dodać soku lub syropu owocowego. W stanach zwiększonego zapotrzebowania na składniki preparatu, np. w czasie rekonwalescencji po chorobie: podawać 50-75 ml dziennie – w proporcjach podanych powyżej. 

Optymalne spożycie to ok. 45 ml dziennie (1 butelka na tydzień, 4 butelki na miesiąc).

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w suchym, chłodnym (temperatura 0-8°C) nienasłone-cznionym miejscu. Po otwarciu butelki przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni.

Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na nakrętce.

Skład: 

Roztwór aminokwasów i peptydów ze skór ryb oparty na wodzie Nutrivi (50%), tłoczony sok z jabłek (33%), bio sok z aronii (6%),bio sok z malin (2%), ekstrakt z aceroli/witamina C (2% - 6 g w 300 ml), kurkumina (1% - 3 g w 300 ml), skrzyp polny 7% krzemu (0,5% - 1,5 g w 300 ml), imbir (0,2% - 0,5 g w 300 ml), syrop z malin (4,3%), piperyna, sorbinian potasu.

Srednie wartości odżywcze w 100 ml i zalecanej dziennej porcji 45ml

Wartość odżywcza w 100 ml 45ml
Wartość energetyczna (kcal/kJ)  84/358 28/119,30
Tłuszcz (g) 0,2 0,09
Węglowodany (g) 15,6 7,02
       w tym cukry (g) 13,5 6,08
Białko (g) 4,97 2,24
Sód (g) 0,028 0,013