Promocja! - Revicoll Omega Plus + Vitamin K2MK7 GRATIS

Przywitaj Lato w Formie

promocja zakończona

Suplementy Nutrivi

Rozpoczynamy wakacje, a wraz z nimi czas wzmożonej aktywności na świeżym powietrzu, plażowania i podróży. To również czas, kiedy nasze ciało, skóra i włosy narażone są na większą ekspozycję słoneczną czy też często zmieniające się warunki otoczenia. Wysokie temperatury na zewnątrz kontra klimatyzowane pomieszczenia to sprawdzian dla Twojej odporności.

Wzmocnij swój organizm, zadbaj o to, by emanował zdrowiem i witalnością. Jak to zrobić?

Wystarczy, że skorzystasz z naszej promocji! A w niej:

  •     Health & Beauty Peptide Drink to jeden z naszych flagowych produktów, cieszący się dużym uznaniem, co zawdzięczamy jego absolutnej unikalności i nieprzeciętnej skuteczności we wspomaganiu stanu zdrowia i urody. To bezkonkurencyjne źródło aminokwasów i peptydów kolagenu rybiego, w 100% naturalnego, najlepiej przyswajalnego pochodzenia.
  •     Witalizującą i wzmacniającą kurację drinkiem peptydowym uzupełni Revicoll Omega Plus + Vitamin K2MK7  - multifunkcyjny preparat o działaniu istotnie wspierającym funkcjonowanie układu naczyniowo-krwionośnego oraz systemu kostnego.

A teraz uważaj! Kupując czteropak drinka Health & Beauty Peptide Drink, opakowanie Revicoll Omega Plus + Vitamin K2MK7  30 kapsułek dostaniesz GRATIS!
Łap tę okazję i przywitaj lato w formie!