Siódmy dzień to dzień wolny od SLIM FOOD

uśmiechnięte owoce

W dniu wolnym od SLIM FOOD zalecamy jadłospis zgodny z zasadami zdrowego żywienia, ale też taki, który zadziała na twój ośrodek przyjemności. Chcielibyśmy, abyś przyswoił 5 posiłków w ciągu dnia, obfitujących w owoce i warzywa. Proporcje posiłków powinny wyglądać następująco:

  •  I śniadanie- 25% całkowitego dziennego żywienia
  • II śniadanie - 10% całkowitego dziennego żywienia
  • Obiad - 35% całkowitego dziennego żywienia
  • Podwieczorek - 10% całkowitego dziennego żywienia
  • Kolacja - 20% całkowitego dziennego żywienia

 Pamiętaj o regularności posiłków, nawadnianiu organizmu i skończeniu ucztowania na 3 godziny przed snem. Jeśli koniecznie potrzebujesz zastrzyku cukru zrób to do 15:00, aby organizm zdążył spalić go do końca dnia.
Wodę możesz połączyć z sokiem owocowym w proporcji 3:1. Cukier zastąp syropem z agawy, stewią czy gorzką czekoladą - będzie słodko i zdrowiej. Naucz się sięgać po sól morską. Odstaw złe nawyki.

Czego się spodziewać podczas kuracji SLIM FOOD?
O tym, że proces oczyszczania jest w pełni , może świadczyć Twoje nienajlepsze samopoczucie. W okolicach 3 dnia kuracji może (ale nie musi) nastąpić obniżenie motywacji do diety, bóle głowy, ogólne osła-bienie, uczucie zimna - to forma protestu organizmu na wprowadzone zmiany żywieniowe. I tu następu¬je test silnej woli. Mamy nadzieję, że wystarczającą motywacją będą dla Ciebie efekty, jakie dzięki kuracji SLIM FOOD osiągnęły inne osoby. Kryzys pojawia się równie szybko co znika, to zazwyczaj kwestia 1-3 dni. Organizm szybko przestawia się na nowy tryb funkcjonowania i odcina od złych nawyków. Odtruty nie potrzebuje już powrotu do cukru, soli i wszystkiego tego, co doprowadziło go do miernej kondycji zdrowotnej i niechcianego wyglądu.
Jeśli zaproponowana kuracja okaże się dla Ciebie zbyt obfita - sięgaj po mniejsze porcje batoników, dziel je na pół. Ucz organizm regularności i nie omijaj batoników ani godzin „karmienia". Częściej znaczy lepiej i zdrowiej.
Możesz doświadczyć też sytuacji zupełnie odwrotnej i kuracja SLIM FOOD okaże się dla Ciebie niewystarczająca - sięgnij po koktajl owocowo-warzywny, bądź jeśli prowadzisz aktywny tryb życia - po napój białkowy. Ważne, aby nie dopuszczać do uczucia głodu, podczas którego organizm zaczyna czerpać energię z mięśni i jednocześnie odkłada tkankę tłuszczową - na wypadek Twojej kolejnej głodówki.
Aby nabyć SLIM FOOD odwiedź sklep online na naszej stronie provita.wellu.eu.
Produkt dostępny jest w kilku wersjach: SLIM FOOD

 

 

REGULAMIN i inne

 
 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.