SLIMFOOD - chudnij smacznie i zdrowo

chudnij smacznie i zdrowo

Czy Ty także mamsz problem z wagą, rozmiarem lub sylwetką?

Jakże wielu z nas chciałoby wyglądać nieco szczuplej. Jakże wielu z nas próbowało coś z tym zrobić, ale dotąd - bezskutecznie. Problem z nadwagą i sylwetką jest powszechny, rośnie wręcz do poziomu epidemii obejmującej większość rozwiniętych krajów.

Nadwaga ma wiele przyczyn, większość z nich wiąże się z trybem życia (dużo siedzenia, mało ruchu) oraz odżywianiem (niska wartość odżywcza dostępnej żywności oraz niewłaściwe nawyki żywieniowe). Nadwaga, a potem otyłość to połączony efekt kilku procesów.

Z jednej strony mamy „przekarmienie" jedzeniem niskiej wartości, zawierającym mnóstwo cukru i substancji bezdyskusyjnie szkodliwych. Z drugiej niedożywienie - ponieważ brakuje wartościowych, niezbędnych substancji odżywczych. Towarzyszy temu niedostateczna ilość zdrowego ruchu.

Lekka nadwaga przeszkadza nam głównie na poziomie psychicznym - przestajemy się sobie podobać. Większa nadwaga prowadzi do otyłości, a to już poważny problem zdrowotny.

Szukając rozwiązania większość ludzi koncentruje się wyłącznie na MASIE ciała. Waga łazienkowa kontroluje nasze postępy w odchudzaniu. Nie ma w tym nic dziwnego, nawet język polski nazywa problem NADwagą.

Kiedy jednak subiektywnie oceniamy zewnętrzną atrakcyjność osoby przeciwnej płci, raczej nie myślimy: „hmm, ciekawe ile waży..."

Kiedy przymierzamy sukienkę lub garnitur i coś nam nie pasuje nie myślimy o WADZE. Myślimy że mamy za dużo tu czy tam, oceniamy WYGLĄD a nie WAGĘ.

Dlatego też w koncepcji kształtowania sylwetki ze SLIM FOOD zwracamy uwagę na wagę na równi z obwodami ciała, z ogólnym wyglądem i zawartością tkanki tłuszczowej. W równym stopniu chodzi też o aspekty zdrowotne. Według nas bowiem dobry wygląd oraz zdrowie i dobre samopoczucie stanowią całość.

Co możesz z tym zrobić?

Rynek oferuje nam ogromny wachlarz sposobów, dzięki którym mamy być „slim", „fit". Mamy do dyspo-zycji niezliczone diety, herbatki, odchudzające pigułki i spalacze tłuszczu.

Skoro jest dostępnych tak wiele rozwiązań, dlaczego wokół nas tak wiele jest ludzi z nadwagą?

Większość znanych metod walki z nadwagą i mających pomagać w rozwiązaniu problemu z sylwetką posiada kilka istotnych wad, które powodują, iż są mało skuteczne, bo:

 • wymagają CZASU i są pracochłonne - na co nie może sobie pozwolić wielu zabieganych i wiecznie nie mających czasu ludzi.
 • są TRUDNE w zastosowaniu - większość ludzi nie ma wystarczającej wiedzy, umiejętności, by wy-trwać w prawidłowym komponowaniu 6 posiłków, by znaleźć wysokowartościową żywność, by w ogóle potrafić wykonać skomplikowane zalecenia związane z daną metodą / dietą / procedurą.
 • są NIEBEZPIECZNE. Efekt jo-jo to relatywnie mało problematyczna sprawa. Wiele preparatów stwo-rzono na bazie syntetycznych substancji chemicznych. Wiele diet pozornie prowadzi do utraty wagi, jednak powoduje spustoszenie w organizmie w dłuższej perspektywie.

SLIM FOOD czyli jak chudnąć szybko, łatwo i bezpiecznie

Tworząc SLM FOOD chcieliśmy wyjść poza schematyczne rozwiązania. Zależało nam na tym, by pogodzić proces utraty MASY i MODELOWANIE SYLWETKI oraz robić to z KORZYŚCIĄ DLA ZDROWIA.

SLIM FOOD jest skuteczny i działa szybko

Pierwsze spadki na wadze zauważalne są już w ciągu pierwszych kilku dni. Zazwyczaj już cztery tygodnie kuracji doprowadzają do wyczekiwanych efektów.

W ciągu pierwszych trzech tygodni kuracji panie są wstanie stracić 4 - 10 kg, a panowie aż od 8-15 kg. Zachęcamy do śledzenia OBWODÓW w kluczowych miejscach ciała (w pasie, w biodrach, w udach). Już w ciągu tygodnia większość konsumentów traci 3-7cm, co jest efektem detoksykacji - Twój organizm pozbywa się zgromadzonej wody, toksyn i złogów.

SLIM FOOD korzystnie wpływa na Twój metabolizm - wysoka zawartość błonnika usprawnia perystaltykę jelit, syci hamując poczucie głodu, a efekty oczyszczania organizmu zauważysz na wadze, lepszym samopoczuciu, wzroście energii oraz kondycji skóry, włosów i paznokci. Chudniesz niezależnie od Twojej aktywności fizycznej. „Szybko" również dlatego, że oszczędzasz czas i energię, który traciłbyś w kuchni czy na zakupach.

SLIM FOOD jest łatwy w zastosowaniu

Dostajesz gotowy do spożycia, pełnowartościowy produkt, łączący w sobie działanie dietetyczne, od-żywcze i prozdrowotne. Został dostosowany do Twojego trybu życia. Możesz zabrać go ze sobą do pra¬cy, w podróż czy do kina.

Jeśli uczynisz go podstawą swojego żywienia zrobisz wielki krok w kierunku zdrowia oraz szczupłej sylwetki. Będziesz chudnąć poprzez właściwe ożywianie, bez liczenia kalorii. Oszczędzisz mnóstwo czasu, nie musząc wyszukiwać produktów wysokiej jakości, na zakupach i przyrządzaniu zmyślnych posiłków. Wystarczy, ze wrzucisz do torby batoniki SLIM FOOD, które są produktem naturalnym, pełnowartościo-wym i wysoce odżywczym.

Składniki SLIM FOOD:

 • ciecierzyca,
 • samopsza,
 • soczewica,
 • olej sezamowy,
 • syrop ryżowy,
 • spiru lina,
 • siemię lniane,
 • miód,
 • jagody acai,
 • amarantus,
 • zielona herbata,
 • gorzkiego kakao,
 • wiórki kokosowe
 • słonecznik,
 • cynamon,
 • pestki dyni
 • orzechy włoskie

SLIM FOOD działa bezpiecznie

SLIM FOOD to produkt pozbawiony konserwantów, barwników, GMO, rafinowanego cukru. SLIM FOOD zaopatruje organizm we wszystkie niezbędne składniki odżywcze: mięśnie dostają budulec, w skutek czego spalana jest tkanka tłuszczowa, nie mięśniowa.

Wszystko to siłami natury według receptury przodków bez krzty epinefryny, substancji moczopędnych, czy przyśpieszaczy metabolizmu.

Kuracja SLIM FOOD wspiera naturalne procesy organizmy, kształtuje wagę, sylwetkę i zdrowe nawyki żywieniowe.

Nie obawiaj się o efekt jo-jo.

Wszystkie zaprezentowane efekty stosowania SLIM FOOD osiągnęliśmy podczas programu Metamorfozy ze SLIM FOOD, który objął grupę ponad 100 osób zmagających się z nadwagą z Polski, Czech i Słowacji.

Czy SLIM FOOD jest dla Ciebie?

SLIM FOOD to rozwiązanie dla każdego, kto ceni życie w zdrowiu i pięknym ciele. Polecamy go każdemu, komu zależy chociażby na jednym z trzech rzeczy:

 • atrakcyjnej sylwetce pozbawionej zbędnych kilogramów,
 • przywróceniu organizmu do stanu równowagi czy
 • uchronieniu się przed chorobami cywilizacyjnych.

Daje nieocenione korzyści zarówno osobom prowadzącym siedzący tryb życia jak i tym, które nie wyobrażają sobie dnia bez aktywności fizycznej.

SLIM FOOD to alternatywa dla szeroko dostępnych posiłków, o coraz dłuższej dacie przydatności i dłuższej liście konserwantów. Rekomendujemy każdemu, kto ceni wysoką jakość żywności, bez sztucznych barwników, konserwantów, GMO.

SLIM FOOD nie jest lekarstwem na otyłość, ale może stanowić część kuracji odchudzającej ustalonej przez specjalistę. W przypadku cukrzycy powinien zostać skonsultowany z lekarzem prowadzącym bądź diabetologiem.

 

 

REGULAMIN i inne

 
 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.